Послуги бурової компанії "Кріт"

 

Вода є важливим продуктом нашого життя.

 

Власникам власних будинків і садівникам потрібна велика кількість води. Побудовані в старі часи водонапірні башти поступово закінчують свій термін служби, проведені від них металеві водопроводи згнивають або вже згнили.

 

Джерелом води є свердловина, рідше колодязь. Виникає питання - кому довірити те, що ми п'ємо, з чого готуємо їжу і т.д. Це питання вирішать наші фахівці. Такий процес долається в три стадії:

 

Буріння свердловин, або риття колодязя;

Облаштування свердловини;

Водопідготовка і водоочищення.

 

Забезпечення майбутнього заміського будинку водою - одне з першочергових завдань, що стоять перед індивідуальним забудовником, так як без води, не буде працювати ні каналізація, ні опалення, і неможливо уявити життя сучасної людини без нормального водозабезпечення.

 

Компанія Крот виробляє буріння свердловин по всій Черкассской області. Ми буримо побутові свердловини не тільки в Смілі, а й у містах Черкаській області: Черкаси, Жашків, Умань, Тальне, Сміла, Кам'янка, Золотоноша, Христинівка, Канів, Чигирин, Корсунь-Шевченківський, Монастирище, Звенигородка, Лисянка, Шпола, Маньківка, Ватутіне, Чорнобай, Городище та ін.

 

Наша компанія готова запропонувати вам широкий спектр послуг з буріння свердловин, чищення і копанні колодязів на Вашій ділянці. Наші фахівці працюють з європейським обладнанням від виробників світового класу, яке дозволяє досягти високих результатів при бурінні свердловин і підключенні насосного обладнання. Операції з буріння свердловини і подальшим облаштуванні свердловини, їх ремонт проводяться на ваших очах і займають 2-4 дні, а накопичений за роки роботи досвід наших співробітників дозволяє нам робити це не тільки професійно, але в першу чергу якісно і акуратно, не завдаючи ушкоджень на вашій ділянці.

 

Наші послуги:

  • Буріння свердловин на воду (працюємо цілий рік)
  • Буріння граніту
  • Копка криниць
  • Чистка криниць
  • Підведення води в будинок
  • Вибір насосного обладнання
  • Копка каналізацій
  • Підключення насосного устаткування 

 

Всі роботи бурової компанії «Кріт» виконують висококваліфіковані фахівці, у яких за плечима багаторічний досвід роботи. Телефонуйте до нас і наші фахівці допоможуть Вам у вирішенні будь-якої проблеми пов'язаної з водопостачанням Вашої ділянки, а також нададуть професійну консультацію, щодо вибору насосного обладнання - абсолютно безкоштовно.

 

 

Буріння свердловин - ГРАНІТ м. Сміла (Черкаська область)

Для Вас ми працюємо цілий рік, всі чотири сезони.

(Буріння свердловин по твердих породах "граніт")

Пробурити свердловину можна в: Сміла, Городище, Кам'янка, Новомиргород, Черкаси, Чигирин, Андріївка, Балаклея, Баландине, Березняки, Велика Яблунівка, Боровиця, Буда-Макіївка, Буда-Орловецька, Будки, Валява, Вербівка, Вершаці, Веселівка, Вітове, В'язівок, Галаганівка, Головківка, Голов'ятине, Грушківка, Дубрівка, Дирдин, Жаботин, Журавка, Залевки, Зам'ятниця, Зелена Діброва, Іванівка, Івківці, Калинівка, Каніж, Капітанівка, Катеринівка, Каховка, Ковалиха, Костянтинівка, Коробчине, Косарі, Красносілля , Ксаверове, Куликівка, Куцівка, Лебедівка, Лубенці, Лузанівка, Макіївка, Мала Смілянка, Мала Яблунівка, Мале Старосілля, Мартоноша, Матвіївка, Медведівка, Мельники, Мельніківка, Михайлівка, Мліїв, Набоків, Миколаївка, Новоселиця, Носачів, Листопадове, Жовтневе, Вільшана, Орловець, Йосипівка, Оситна, Оситняжка, Панчеве, Пастирське, Петрики, Петроострів, Петропавлівка, Плескачівка, Плоске, Полуднівка, Попівка, Пурпуровка, Радиванівка, Райгород, Рацеве, Ребедайлівка, Ревівка, Ротмістрівка, Самгородок, Санжариха, Сердюківка, Старосілля, Стецівка, Суботів, Сунки, Ташлик, Теклине, Телепино, Тернівка, Тимошівка, Тіньки, Тишківка, Товста, Топилівка, Трушівці, Турія, Хлистунівка, Холоднянське, Худоліївка, Цвіткове, Шевченко, Шпакове, Юрчиха та інші населений пункти Черкаської та Кіровоградської областей.